Obraz
Plansza

Komunikat w sprawie czasowego zamknięcia Biura LGD "BUD-UJ RAZEM" dla interesantów.

Szanowni Państwo,

           Z uwagi na rozprzestrzenianie się wirusa SARS-COV-2 w trosce o zdrowie interesantów oraz pracowników informujemy, iż od dnia 17.03.2021r Biuro Stowarzyszenia LGD „BUD-UJ RAZEM” zostaje czasowo zamknięte dla interesantów aż do odwołania. Związane jest to z utrzymującą się wysoką liczbą zakażeń w naszym regionie.

Stowarzyszenie LGD „BUD-UJ RAZEM” pracuje normalnie, ale bez bezpośredniego kontaktu z Klientem. Wszelką korespondencję i dokumenty należy zostawiać w specjalnie przygotowanej skrzynce pocztowej zainstalowanej na drzwiach zewnętrznych Biura LGD „BUD-UJ RAZEM” pod adresem:  Plac Kościuszki 5, 97-225 Ujazd.

Załatwienie spraw w Biurze LGD, będzie możliwe wyłącznie po uprzednim umówieniu się telefonicznym. Każdy interesant przy wejściu do budynku jest zobowiązany do zasłonięcia ust i nosa, zdezynfekowania rąk oraz przestrzegania pozostałych zapisów zawartych w komunikacie w sprawie ustalenia zasad bezpośredniej obsługi Interesantów Stowarzyszenia LGD „BUD-UJ RAZEM”.

W związku z wprowadzonym zakazem wpuszczania interesantów do budynku Biura, wprowadza się następujące formy kontaktu Interesantów:

  1. Korespondencyjny, pocztą tradycyjną na adres:

Biuro Stowarzyszenia LGD "BUD-UJ RAZEM"

Plac Kościuszki 5, 97-225 Ujazd

  1. Kontakt telefoniczny bądź mailowy:

e-mail: biuro@buduj.eu

tel. 44 719 22 29

Komunikat_o_czasowym_zamknieciu_Biura_LGD_BUD-UJ_RAZEM_dla_interesantow.pdf

 

 Autor: Wiktoria Adamczyk.  Data: Środa, 17 marca 2021r.  1046 wejść.

Powrót do przeglądania aktualności

Współpraca

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2022 LGD BUD-UJ RAZEM

System CMS Logotyp Inspiracyjny Admin Projekt i wykonanie Logotyp Webinspiracje