Obraz
Plansza

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Lista Członków Stowarzyszenia:

         Lista członków Stowarzyszenia LGD "BUD-UJ RAZEM"
Lp. Nazwisko i imię/reprezentant osoby prawnej reprezentowana GMINA Reprezentowany SEKTOR
1. Kołodziejczyk Lesław  - wójt Gmina Będków PUBLICZNY
2. Holak Marian - wójt Gmina Budziszewice PUBLICZNY
3. Miksa Roman -wójt Gmina Czarnocin PUBLICZNY
4. Dzwonek Małgorzata  - wójt Gmina Dobryszyce PUBLICZNY
5. Olejniczak Paweł  - wójt Gmina Gomunice PUBLICZNY
6. Włodarczyk Alojzy  - wójt Gmina Gorzkowice PUBLICZNY
7.  Kuliński Krzysztof- wójt Gmina Grabica PUBLICZNY
8. Pawłowski Bogdan - burmistrz Gmina Kamieńsk PUBLICZNY
9.  Krawczyk Bożena - wójt Gmina Kodrąb PUBLICZNY
10. Topolski Adam - wójt Gmina Ksawerów PUBLICZNY
11. Łączny Piotr  - wójt Gmina Łęki Szlachecki PUBLICZNY
12.  Gontkowski Bogusław - wójt Gmina Masłowice PUBLICZNY
13. Piekarek Marceli  - wójt Gmina Moszczenica PUBLICZNY
14. Gajda Henryk  - wójt Gmina Pabianice PUBLICZNY
15.  Łysoń Piotr -wójt Gmina Ręczno PUBLICZNY
16. Jędrzejczyk Janusz  -wójt Gmina Rozprza PUBLICZNY
17. Kamiński Mateusz - burmistrz Gmina Rzgów PUBLICZNY
18. Małecki Witold  - burmistrz Gmina Tuszyn PUBLICZNY
19. Pawlak Artur - wójt Gmina Ujazd PUBLICZNY
20. Drozdek Roman - wójt Gmina Wola Krzysztoporska PUBLICZNY
21.  Cubała Stanisław - starosta powiat piotrkowski PUBLICZNY
22. Golińska Mariola BĘDKÓW MIESZKANIEC
23. Janusik Mariola BĘDKÓW MIESZKANIEC
24. Karlińska Agata BĘDKÓW GOSPODARCZY
25. Gorzelak Elżbieta - Koło Gospodyń Wiejskich w Brzustowie BĘDKÓW SPOŁECZNY
26. Legieziński Andrzej BĘDKÓW MIESZKANIEC
27. Strumiłło Marcin BĘDKÓW MIESZKANIEC
28. Strumiłło Justyna BĘDKÓW MIESZKANIEC
29. Jagiełło Agnieszka BUDZISZEWICE GOSPODARCZY
30. Jagiełło Piotr BUDZISZEWICE MIESZKANIEC
31. Krauze Zbigniew BUDZISZEWICE GOSPODARCZY
32. Kubiak Mirosław - Ochotnicza Straż Pożarna w Budziszewicach BUDZISZEWICE SPOŁECZNY 
33. Pyjecka Aneta BUDZISZEWICE MIESZKANIEC
34. Staroń Henryk BUDZISZEWICE GOSPODARCZY
35. Winkiel Danuta BUDZISZEWICE MIESZKANIEC
36. Zielińska Jadwiga BUDZISZEWICE MIESZKANIEC
37. Zieliński Roman  BUDZISZEWICE MIESZKANIEC
38. Bartocha Grażyna - Zespół Ludowa Biesiada z Czarnocina CZARNOCIN SPOŁECZNY
39. Bełdowska Anna  CZARNOCIN MIESZKANIEC
40. Garnysz Galyna CZARNOCIN MIESZKANIEC
41. Glonek Janina CZARNOCIN GOSPODARCZY
42. Grzanek Zuzanna CZARNOCIN MIESZKANIEC
43. Kozub Zdzisława CZARNOCIN MIESZKANIEC
44. Krajewska Honorata CZARNOCIN MIESZKANIEC
45. Krajewski Bogdan CZARNOCIN MIESZKANIEC
46. Marks-Krzyszkowska Małgorzata - Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych Społecznie na rzecz wsi "LAS" CZARNOCIN SPOŁECZNY
47. Misztal Bogumiła CZARNOCIN GOSPODARCZY
48. Rydzowska Teresa CZARNOCIN GOSPODARCZY
49. Sabat Barbara CZARNOCIN MIESZKANIEC
50. Śliwińska Renata CZARNOCIN MIESZKANIEC
51. Wachnik Katarzyna CZARNOCIN MIESZKANIEC
52. Dąbrówka Jarosław DOBRYSZYCE GOSPODARCZY
53. Kuliberda Paulina - Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Dobryszyce "Wspólne Życie" DOBRYSZYCE SPOŁECZNY
54. Kwiecień Janusz DOBRYSZYCE MIESZKANIEC
55. Pawlikowski Jan DOBRYSZYCE MIESZKANIEC
56. Zasempa Grzegorz DOBRYSZYCE MIESZKANIEC
57. Zygma Janusz DOBRYSZYCE GOSPODARCZY
58. Mandzij Marcin GOMUNICE GOSPODARCZY
59. Olborski Wojciech GOMUNICE MIESZKANIEC
60. Olborska Anna GOMUNICE MIESZKANIEC
61. Iwona Ciupa - Fundacja "Dlaczego Nie" GOMUNICE SPOŁECZNY
62. Wolnicki Wiesław GOMUNICE MIESZKANIEC
63. Kluczyńska - Kowalczyk Anna GORZKOWICE MIESZKANIEC
64. Kobylińska Teresa - Stowarzyszenie "Krośnianki" GORZKOWICE SPOŁECZNY
65. Mielczarek Jerzy GORZKOWICE MIESZKANIEC
66. Nowak Zbigniew GORZKOWICE GOSPODARCZY
67. Wodo Marek GORZKOWICE GOSPODARCZY
68. Królikiewicz Anna GRABICA GOSPODARCZY
69. Ossowski Miron - Stowarzyszenie na rzecz rozowju gminy Grabica "Nasza Ziemia Piotrkowska - Grabica" GRABICA SPOŁECZNY
70. Pierek Monika - Szydłowskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "PRZYJAZNY KĄT" GRABICA SPOŁECZNY
71. Skałbana Edyta GRABICA MIESZKANIEC
72. Guzik Anna KAMIEŃSK MIESZKANIEC
73. Władysław Kowalski - Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów w Kamieńsku KAMIEŃSK SPOŁECZNY
74. Turlejski Radosław KAMIEŃSK GOSPODARCZY
75. Maszczyk Karol - Ochotnicza Straż Pożarna w Smotryszowie KODRĄB SPOŁECZNY
76. Olczyk Aneta KODRĄB MIESZKANIEC
77. Rudek Andrzej KODRĄB GOSPODARCZY
78. Sznelińska Lidia KODRĄB MIESZKANIEC
79. Wierzbicki Grzegorz KODRĄB MIESZKANIEC
80. Biały Amadeusz KSAWERÓW GOSPODARCZY
81. Opala Mariusz - Gminny Klub Polskiej Sztuki Walki SIGNUM POLONICUM w Ksawerowie KSAWERÓW SPOŁECZNY
82. Pluta Zbigniew KSAWERÓW MIESZKANIEC
83. Wódka Barbara KSAWERÓW MIESZKANIEC
84. Wójcik Łukasz KSAWERÓW GOSPODARCZY
85. Janocha Teresa ŁĘKI SZLACHECKIE MIESZKANIEC
86. Stępień Grzegorz - Ochotnicza Straż Pożarna w Łękach Szlacheckich ŁĘKI SZLACHECKIE SPOŁECZNY
87. Wośko Dariusz ŁĘKI SZLACHECKIE GOSPODARCZY
88. Zdulski Tomasz ŁĘKI SZLACHECKIE MIESZKANIEC
89. Jadowska Zofia -  Ochotnicza Straż Pożarna w Kraszewicach MASŁOWICE SPOŁECZNY
90. Macios Zbigniew  MASŁOWICE MIESZKANIEC
91. Szymanek Jacek MASŁOWICE GOSPODARCZY
92. Ziółkowski Stanisław MASŁOWICE MIESZKANIEC
93. Cisowski Mateusz - Ochotnicza Straż Pożarna w Kosowie  MOSZCZENICA SPOŁECZNY
94. Czyżewski Paweł MOSZCZENICA GOSPODARCZY
95. Derach Halina MOSZCZENICA MIESZKANIEC
96. Janiec Agnieszka MOSZCZENICA MIESZKANIEC
97. Jastrzębski Stanisław MOSZCZENICA MIESZKANIEC
98. Jędrzejczyk Krzysztof MOSZCZENICA MIESZKANIEC
99. Justyna Barbara MOSZCZENICA MIESZKANIEC
100. Justyna Anna - Koło Gospodyń Wiejskich w Rakowie MOSZCZENICA SPOŁECZNY
101. Magacz Dariusz  - Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy MOSZCZENICA SPOŁECZNY
102. Małecki Michał - Stowarzyszenie "Nasza Ziemia Piotrkowska Moszczenica" MOSZCZENICA SPOŁECZNY
103. Macherowska Henryka MOSZCZENICA MIESZKANIEC
104. Rogalski Bogdan - Stowarzyszenie "Moszczenica Naszą Gminą" MOSZCZENICA SPOŁECZNY
105. Wojtysiak Piotr MOSZCZENICA MIESZKANIEC
106. Michalska-Szmytke Joanna - Stowarzyszenie Nowoczesność dla Rozwoju PABIANICE SPOŁECZNY
107. Figiel Roman PABIANICE MIESZKANIEC
108. Wieczorek Marcin - Ochotnicza Straż Pożarna w Piątkowisku PABIANICE SPOŁECZNY
109. Madaj Mariusz  PABIANICE GOSPODARCZY
110. Mielczarek Andrzej PABIANICE MIESZKANIEC
111. Skawiński Adam PABIANICE GOSPODARCZY
112. Broszkowska Danuta RĘCZNO GOSPODARCZY
113. Filocha Danuta - Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Ręczno RĘCZNO SPOŁECZNY
114. Jarosińska Bożena RĘCZNO MIESZKANIEC
115. Kusa Marcin RĘCZNO MIESZKANIEC
116. Margas Magdalena RĘCZNO MIESZKANIEC
117. Zawada Bożena RĘCZNO GOSPODARCZY
118. Biegański Krzysztof ROZPRZA GOSPODARCZY S.C
119. Cubała Artur ROZPRZA MIESZKANIEC
120. Jarzębowski Grzegorz - Stowarzyszenie EUROAKTYWNI ROZPRZA SPOŁECZNY
121. Kowalczyk Paweł ROZPRZA GOSPODARCZY
122. Tokarski Michał ROZPRZA MIESZKANIEC
123. Bednarczyk Agnieszka RZGÓW MIESZKANIEC
124. Derski Marek - Orkiestra Dęta Rzgów RZGÓW SPOŁECZNY
125. Skalski Kordian - Ochotnicza Straż Pożarna w Grodzisku RZGÓW SPOŁECZNY
126. Krzewiński Dariusz RZGÓW GOSPODRCZY
127. Bardziński Patryk TUSZYN MIESZKANIEC
128. Białowąs Zdzisław TUSZYN GOSPODARCZY
129. Kiljan Aleksandra TUSZYN MIESZKANIEC
130. Kołodziejczyk Kamil TUSZYN GOSPODARCZY
131. Kopczewska Maria - Ochotnicza Straż Pożarna w Tuszynie TUSZYN SPOŁECZNY
132. Kotecka Ewa TUSZYN MIESZKANIEC
133. Parczewska Iwona TUSZYN GOSPODARCZY
134. Pielużek Dorota TUSZYN MIESZKANIEC
135. Wymysłowski Mateusz - Ochotnicza Straż Pożarna w Modlicy TUSZYN SPOŁECZNY
136. Adaszkiewicz Krystyna  UJAZD MIESZKANIEC
137. Bukowski Bogusław  UJAZD MIESZKANIEC
138. Kamińska Janina UJAZD MIESZKANIEC
139. Kut Małgorzata UJAZD MIESZKANIEC
140. Piwowarski Paweł UJAZD MIESZKANIEC
141. Reszka Bronisław UJAZD GOSPODARCZY
142. Reszka Katarzyna UJAZD MIESZKANIEC
143. Szklarek Elżbieta UJAZD MIESZKANIEC
144. Szklarek Mariusz UJAZD GOSPODARCZY
145. Włodarczyk Aneta - Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Niewiadów UJAZD SPOŁECZNY
146. Ceglarek Ewa WOLA KRZYSZTOPORSKA MIESZKANIEC
147. Denys Jarosław WOLA KRZYSZTOPORSKA MIESZKANIEC
148. Czarczyńska Monika - Ludowy Klub Sportowy w Woli Krzysztoporskiej WOLA KRZYSZTOPORSKA SPOŁECZNY
149. Ogrodnik Sławomir WOLA KRZYSZTOPORSKA MIESZKANIEC
150. Warszada Mieczysław WOLA KRZYSZTOPORSKA MIESZKANIEC
151. Wieczorek Mariusz WOLA KRZYSZTOPORSKA GOSPODARCZY
152. Marek Dziadczyk reprezentujący Polski Związek Wędkarski Okręg w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Tybunalski SPOŁECZNY

 

Data: Środa, 31 maja 2017r.  1452 wejść.

Współpraca

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 LGD BUD-UJ RAZEM

System CMS Logotyp Inspiracyjny Admin Projekt i wykonanie Logotyp Webinspiracje